Kedves Zsuzsi! A foglalással kapcsolatban szeretném kérdezni, ha mi a Jenny-t néztük ki és csak ketten mennénk (busszal), akkor értelemszerűen, csak kétszer kell felszorozni a megadott héthez tartozó árat, igaz?? Látom, hogy ez 4 férőhelyes, viszont így szept-ben elég jó áron lenne. Bocsi a hülye kérdésért, kicsit összezavarodtam a nagy számolgatásban...
Kedves Zsuzsanna! Az árat mindig annyiszor kell felszorozni, ahány fő megy, tehát a ti esetetekben kétszer. Üdvözlettel: Zsuzsi