(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Lakatos Tímea Dátum: 2010-03-16 16:35:27
Kosznom a valaszod elozo kerdesemre. Meg ket kerdes felmerult kozben mielott foglalnank. Az elso, hogy junius elejen mar megfelelo homersekletu-e a viz vagy erdemes kesobb menni? Illetve a Jenny apartmanban megszallok hasznalhatjak-e a Georgia medencejet? Elore is koszonom megtisztelo valaszod.
Grand Zakynthos Dátum: 2010-03-15 18:59:32
Lakatos Tímea írta ekkor: 2010-03-14 18:22:02
Érdeklődni szeretnék, hogy helytálló-e az az információ (a katalógusban olvastam), hogy a Jenny 4 férőhelyes egy légterű apartmanjait 2 főre is lehet foglalni? Előre is köszönöm válaszukat.
Kedves Tímea! Igen jól olvastad, van lehetőség 2-3 főre is foglalni az egylégterű stúdiókat a Jenny apartmanban. Üdvözlettel: Zsuzsi
Grand Zakynthos Dátum: 2010-03-15 18:56:09
Nóri írta ekkor: 2010-03-13 15:47:51
Kedves Grandzsuzsi!Érdeklődnék tőled,hogy a Zakynthosra utazó egyéni utasok kapnak-e térképet a szigeten való tájékozódáshoz?Tavalyelőtt Korfun az osztrák iroda amelytől a szállást béreltük a szerződéssel együtt küldött egy térképet is.Ez alapján tájékozódtunk a két hét alatt.Én és a családom egyébként július 24-augusztus 7-ig leszünk a Georginában.Előre is köszönöm válaszod!Nóri
Kedves Nóri! Az egyéni utasok a részvételi jeggyel együtt kapnak egy kis térképet. Ez csak a kikötő és a szállás közötti utat jelöli, viszont kint már tudunk részletes szigettérképet adni. Üdvözlettel: Zsuzsi
Grand Zakynthos Dátum: 2010-03-15 18:48:03
Kovarszki Zsuzsanna írta ekkor: 2010-03-08 20:45:17
Kedves Zsuzsi! A foglalással kapcsolatban szeretném kérdezni, ha mi a Jenny-t néztük ki és csak ketten mennénk (busszal), akkor értelemszerűen, csak kétszer kell felszorozni a megadott héthez tartozó árat, igaz?? Látom, hogy ez 4 férőhelyes, viszont így szept-ben elég jó áron lenne. Bocsi a hülye kérdésért, kicsit összezavarodtam a nagy számolgatásban...
Kedves Zsuzsanna! Az árat mindig annyiszor kell felszorozni, ahány fő megy, tehát a ti esetetekben kétszer. Üdvözlettel: Zsuzsi
Évaanya Dátum: 2010-03-15 11:23:23
Kedves Ibolya! Köszönöm a gyors reagálást! Megnyugtató amiket írtál. Kellemes nyaralást majd Nektek is! Évaanya