Kedves Évaanya!
Lányom 5 éves volt, amikor elvittük busszal Paraliára.Azóta minden évben busszal utazunk Görögországba, tavaly épp Zakynthoson voltunk. Igaz,Paralia közelebb van, de azért nem itt a szomszédban található, mint a Balcsi. Nekem semmi gondom nem volt vele 5 évesen sem, kibírta, amig a busz megállt, sőt jobban bírta nálam. azért játékokat vigyél nekik mert unatkozhatnak!Természetesen te ismered a gyerekeidet, az én lányom nem túl gyakran jár a mellékesbe, így nem volt gond a négy óra. Az éjszakai órákat a te gyermekeid is végig fogják aludni - szerintem.
Kívánom nektek, hogy érezzétek nagyon jól magatokat Zakynthoson! Csodás nyaralásban lesz részetek, az biztos!!!!!
Ibolya