Kedves Judit!
Ide is átjöttem. A Jennyben tavaly nem volt TV, de őszintén szólva nem is hiányzott. Lehet, hogy idén már lesz, bár a görög nyelvű adásból nem sokat lehet érteni. Van viszont WIFI lehetőség, mégpedig ingyen. Ha visz laptopot mindenről tud tájékozódni és még filmet is tud nézni, nomeg levelezni is. A ház tulajdonosai egy görög-angol házaspár ( a hölgy angol, Naominek hívják a férj görög) nagyon kedvesek, rokonszenvesek és segítőkészek. Van egy nagyon aranyos rosszcsont kisfiuk. Nem kell félni, biztos nagyon jól fog sikerülni a nyaralás. Jó készülődést kívánok mindenkinek József
Kedves József! Valóban nem gond, ha nem lesz tévé. Laptopot pedig biztos nem viszek, örülök, ha végre kizárhatom egy időre az életemből!! Nem izgulok, tudom, hogy egy ilyen szigeten, ahol annyi szépség van, csak jól sikerülhet a nyaralás. Köszönöm az infókat és Önöknek is jó nyaralást kívánok Tolón. Üdv, Judit