(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Kovarszki Zsuzsanna Dátum: 2010-03-08 20:45:17
Kedves Zsuzsi! A foglalással kapcsolatban szeretném kérdezni, ha mi a Jenny-t néztük ki és csak ketten mennénk (busszal), akkor értelemszerűen, csak kétszer kell felszorozni a megadott héthez tartozó árat, igaz?? Látom, hogy ez 4 férőhelyes, viszont így szept-ben elég jó áron lenne. Bocsi a hülye kérdésért, kicsit összezavarodtam a nagy számolgatásban...
Grand Zakynthos Dátum: 2010-03-02 21:41:22
Vécsei Zsanett írta ekkor: 2010-02-28 16:29:03
Szia Grandzsuzsi! Elltással kapcsolatba lenne egy kérdésem., hogy olvastuk hogy lehet Georgina apartmanház éttermébe előre reggelit és vacsorát kérni. Körülbelül mennyibe kerül ez az ellátás egy főre? És esetleg lehet csak vacsarát kérni? Előre is köszönöm válaszod ! Üdv ZSani
Kedves Zsani! Természetesen van lehetőség arra is, hogy csak vacsorát kérjetek. Ha félpanziót rendeltek, akkor 24.900.-Ft/fő, ha csak vacsorát kértek, akkor 19.900.-Ft/fő. Az ellátás fül alatt megtaláljátok az étlapot. Üdvözlettel: Zsuzsi
Tóth Judit Dátum: 2010-03-01 19:32:59
Szalai József írta ekkor: 2010-02-24 09:42:02
Kedves Judit! Ide is átjöttem. A Jennyben tavaly nem volt TV, de őszintén szólva nem is hiányzott. Lehet, hogy idén már lesz, bár a görög nyelvű adásból nem sokat lehet érteni. Van viszont WIFI lehetőség, mégpedig ingyen. Ha visz laptopot mindenről tud tájékozódni és még filmet is tud nézni, nomeg levelezni is. A ház tulajdonosai egy görög-angol házaspár ( a hölgy angol, Naominek hívják a férj görög) nagyon kedvesek, rokonszenvesek és segítőkészek. Van egy nagyon aranyos rosszcsont kisfiuk. Nem kell félni, biztos nagyon jól fog sikerülni a nyaralás. Jó készülődést kívánok mindenkinek József
Kedves József! Valóban nem gond, ha nem lesz tévé. Laptopot pedig biztos nem viszek, örülök, ha végre kizárhatom egy időre az életemből!! Nem izgulok, tudom, hogy egy ilyen szigeten, ahol annyi szépség van, csak jól sikerülhet a nyaralás. Köszönöm az infókat és Önöknek is jó nyaralást kívánok Tolón. Üdv, Judit
Vécsei Zsanett Dátum: 2010-02-28 16:29:03
Szia Grandzsuzsi! Elltással kapcsolatba lenne egy kérdésem., hogy olvastuk hogy lehet Georgina apartmanház éttermébe előre reggelit és vacsorát kérni. Körülbelül mennyibe kerül ez az ellátás egy főre? És esetleg lehet csak vacsarát kérni? Előre is köszönöm válaszod ! Üdv ZSani
Nóri Dátum: 2010-02-28 10:31:13
Kedves Fórumozók!Július 24-augusztus 7-ig leszünk Zakynthoson a Georgina apartmanban/10 éves és 14 éves gyerekekkel/Érdeklődnék tőletek jön-e ebben az időpontban olyan család akinek hasonló korú gyerekeik vannak?Másik kérdésem pedig ,tudtok-e tranzitszállást egy éjszakára négy főnek,mert kocsival utazunk.Makrygialos vagy Paralia környékére./A menthoni kempinget ismerem/ Jó lenne ha nem kellene cuccolni!Várom válaszaitokat! Köszi előre is !Nóri