Szio,én csak a Jenny apartmanrol tudok véleményt mondani.Én is nagyon sok mindent olvastam rola ,jot is rosszat is.De mi tavaly ott laktunk egy hétig,és mondhatom mindennel tökéletesen meg voltunk elégedve.Heti 1 takaritás volt de az tényleg precizen,nem összecsapva,roppant segitökészek és kedvesek voltak velünk mindig,olyannyira hogy idén 2hetet töltünk ugyanitt.Ja és teljesen helytállo Csilla véleménye az apartmanok összehasonlitásárol,én is ugyanigy gondolom.Üdv.Jana
Kedves Jana! Örülök, hogy jelentkeztél és megnyugtattál a Jenny appartmannal kapcsolatban. Ti melyikben laktatok tavaly? Én a 305-t választottam, a legfelsőbb szint miatt. Talán jobb lesz a kilátás, mint a földszinti apartmanok esetén... Bár a tenger elég messze van, de azért remélem látni fogjuk, ha nem is úgy, mint tavaly Tolón, ahol az apartmanház közvetlenül a tengerparton állt. Ti mikor jöttök az idén? Üdv, Judit