(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Galambosné Vukovits Mariann Dátum: 2010-02-18 21:59:57
Kedves Vécsei Zsanett!Te véletlenül nem Székesfehérvári vagy?
Csepregi Csilla Dátum: 2010-02-18 19:45:45
Tóth Judit írta ekkor: 2010-02-18 17:36:10
Kedves Fórumozók és kedves Grandzsuzsi! Akinek van véleménye, írja meg, hogy vajon miért van az, hogy szinte mindenki az Ibéria apartmanban foglalt eddig? Sokkal közelebb lenne a tengerhez, mint a másik két ház? A térkép alapján nem hinném (hogy a laganasi strandhoz közelebb van, azt tudom) Miért ilyen népszerű az Ibéria? Nekem a fórumot olvasva a Jenny szimpatikusabbnak tűnik. Köszönöm a véleményeket, Judit
A Jennyben leginkább több fős társaságoknak való szobák vannak.Gondolom akaik ketten mennek azok eleve ezt nem igazán választják.A Georgina pedig jóval nagyobb,tehát valamivel nagyobb nyüzsire lehet számítani a szálláson,pláne,hogy medencéje is van.Szerintem ez teljesen szubjektív,kinek ez tetszik,kinek az.A másik két apartmanról is nagyon jókat hallottam,bár én is az Ibériában laktam tavaly smile !Nyugodj meg,nincs gond egyikkel sem,aztán foglalj kedved szerint!Üdv,Csilla
V. Bence Dátum: 2010-02-18 19:44:16
Tóth Judit írta ekkor: 2010-02-18 17:36:10
Kedves Fórumozók és kedves Grandzsuzsi! Akinek van véleménye, írja meg, hogy vajon miért van az, hogy szinte mindenki az Ibéria apartmanban foglalt eddig? Sokkal közelebb lenne a tengerhez, mint a másik két ház? A térkép alapján nem hinném (hogy a laganasi strandhoz közelebb van, azt tudom) Miért ilyen népszerű az Ibéria? Nekem a fórumot olvasva a Jenny szimpatikusabbnak tűnik. Köszönöm a véleményeket, Judit
Hát nem tudom, mi a Georgina apartmanba foglaltunk augusztus 28-val kezdődő turnussal! Prospektus, képek, leírás alapján nekünk az tűnt a legjobbnak, aztán majd kiderül smile
Tóth Judit Dátum: 2010-02-18 17:36:10
Kedves Fórumozók és kedves Grandzsuzsi! Akinek van véleménye, írja meg, hogy vajon miért van az, hogy szinte mindenki az Ibéria apartmanban foglalt eddig? Sokkal közelebb lenne a tengerhez, mint a másik két ház? A térkép alapján nem hinném (hogy a laganasi strandhoz közelebb van, azt tudom) Miért ilyen népszerű az Ibéria? Nekem a fórumot olvasva a Jenny szimpatikusabbnak tűnik. Köszönöm a véleményeket, Judit
V. Bence Dátum: 2010-02-17 10:36:06
Az államcsőd egyenlőre kilátástalan, reméljük nem lesz rossz hatással nyaralásunkra!