Kedves Fórumozók és kedves Grandzsuzsi! Akinek van véleménye, írja meg, hogy vajon miért van az, hogy szinte mindenki az Ibéria apartmanban foglalt eddig? Sokkal közelebb lenne a tengerhez, mint a másik két ház? A térkép alapján nem hinném (hogy a laganasi strandhoz közelebb van, azt tudom) Miért ilyen népszerű az Ibéria? Nekem a fórumot olvasva a Jenny szimpatikusabbnak tűnik. Köszönöm a véleményeket, Judit
A Jennyben leginkább több fős társaságoknak való szobák vannak.Gondolom akaik ketten mennek azok eleve ezt nem igazán választják.A Georgina pedig jóval nagyobb,tehát valamivel nagyobb nyüzsire lehet számítani a szálláson,pláne,hogy medencéje is van.Szerintem ez teljesen szubjektív,kinek ez tetszik,kinek az.A másik két apartmanról is nagyon jókat hallottam,bár én is az Ibériában laktam tavaly

!Nyugodj meg,nincs gond egyikkel sem,aztán foglalj kedved szerint!Üdv,Csilla