(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Gál Jana Dátum: 2010-02-17 09:46:33
Kedves Grandzsuzsi,én töled szeretnék kérdezni,de a kérdésem személyes jellegü ,igy szeretném ha felvennéd velem a kapcsolatot.Az email cimem [email protected] Segitségedet elöre is megköszönöm .Üdv Jana
Giczi Klementina Dátum: 2010-02-16 21:56:22
Köszönöm Csilla!
Keresztes László Dátum: 2010-02-16 10:29:26
Sziasztok! Augusztus 28-tól jön valaki veszprém megyéből Zakynthosra a Jennybe? Üdv!
Csepregi Csilla Dátum: 2010-02-15 22:10:13
Giczi Klementina írta ekkor: 2010-02-15 20:04:41
Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Majd még biztosan fogok kérdezni, de sajnos még arra van elég időm. smile Már nagyon várjuk. Mindenki egy bőröndöt és egy kézi poggyászt vihet?? Ezenfelül lehet még egy hűtőtáskát is?? A csomagok mérete is meg van szabva? Üdv: Klemi
1 bőrönd,1 kézipoggyász,hűtőtáska pedig szigorúan csak a csomagtartóban!!!
Giczi Klementina Dátum: 2010-02-15 21:58:07
Hát igen... Ez engem is érdekelne.