Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Majd még biztosan fogok kérdezni, de sajnos még arra van elég időm.

Már nagyon várjuk.
Mindenki egy bőröndöt és egy kézi poggyászt vihet?? Ezenfelül lehet még egy hűtőtáskát is?? A csomagok mérete is meg van szabva?
Üdv: Klemi
1 bőrönd,1 kézipoggyász,hűtőtáska pedig szigorúan csak a csomagtartóban!!!