Már nagyon várjuk.
Mindenki egy bőröndöt és egy kézi poggyászt vihet?? Ezenfelül lehet még egy hűtőtáskát is?? A csomagok mérete is meg van szabva?
Üdv: Klemi
!Ahogy kifizeti az előleget,vagy a teljes összeget,akkor válik véglegessé a foglalás.Akkor majd kipirosodik a négyzet.Üdv,Csilla