(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Vécsei Zsanett Dátum: 2010-02-15 21:44:41
Szia Grandzsuzsi! Nem tudom, hogy tudsz -e abba segíteni hogy a most kialakult helyzet (állami csöd közeli) mennyiben befolyásolja a nyaralást?? ( árak, nyaralás, utazás) Előre is köszönöm a választ! Üdv: Zsani
Giczi Klementina Dátum: 2010-02-15 20:04:41
Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Majd még biztosan fogok kérdezni, de sajnos még arra van elég időm. smile Már nagyon várjuk. Mindenki egy bőröndöt és egy kézi poggyászt vihet?? Ezenfelül lehet még egy hűtőtáskát is?? A csomagok mérete is meg van szabva? Üdv: Klemi
Csepregi Csilla Dátum: 2010-02-15 16:08:07
Szigeti Tamás írta ekkor: 2010-02-15 15:16:26
Sziasztok! Mit jelent az opcionális foglalás? Mert kinéztünk 2 szobát a Georgina apartmanban Zakynthoson, de mára sajnos opcionális foglalót tettek rá!
Azt,hogy valaki elkezdte a foglalási folyamatot és sajnos valószínűleg be is fogja fejezni smile !Ahogy kifizeti az előleget,vagy a teljes összeget,akkor válik véglegessé a foglalás.Akkor majd kipirosodik a négyzet.Üdv,Csilla
Szigeti Tamás Dátum: 2010-02-15 15:16:26
Sziasztok! Mit jelent az opcionális foglalás? Mert kinéztünk 2 szobát a Georgina apartmanban Zakynthoson, de mára sajnos opcionális foglalót tettek rá!
Virág Gábor Dátum: 2010-02-15 13:43:54
Giczi Klementina írta ekkor: 2010-02-14 22:28:28
Köszi a válaszokat! Ez mit jelent? Kipakoltatták a buszt? Mennyit kellett ott állni? Ha esetleg valaki más is tud válaszolni az első levelemre a Zsuszin kívűl, szívesen venném.
Nem pakoltatják ki a buszt viszont jobb esetben is (ha nagyon gyorsak és rugalmasak), min. 20 perc kell mire kimásznak a bódéjukból, a szerbek úgyszintén. A macedón ellenőrzés annyiban kiegészül hogy ott össze is szedik az útleveleket beviszik a bódéba és megint 20 perc mire kihozzák. Egy órába azért belefér az egész. A macedón-görög határon annyiból jobb hogy a görögök az eu-sd buszoknak csak intenek hogy mehet.