Köszi a válaszokat! Ez mit jelent? Kipakoltatták a buszt? Mennyit kellett ott állni? Ha esetleg valaki más is tud válaszolni az első levelemre a Zsuszin kívűl, szívesen venném.
Na,akkor megpróbálok segíteni.Nincsen semmi gond az általad említett két apartmannal.Ezek a hátsó,kisebb épületben vannak,mivel itt nincs az emelet felett padlástér,ezért nagy melegben az emeleti apartman kicsit melegebb,mint a főépületben,de ezen kívül pontosan ugyanolyan,mint bármelyik másik szoba.Augusztusban amúgy is olyan meleg lehet,hogy kellhet a légkondi éjkszakára.Minden apartman ugyanabba az irányba néz és még a földszintiekből is látszik oldalról a tenger,mivel az egész épület úgy helyezkedik el,hogy a kaputól egy kicsit emelkedik a szint folyamatosan.Én gyakran jártam vendégségben a 12-ben és pont ugyanolyan jól lehetett látni a tengert,min tmáshonnan.Na remélem érthető voltam,ha nem,akkor kérdezz nyugodtan.A Macendónokra visszatérve....Nem pakoltattak ki semmit,de általában mindenhol úgy működik az útlevélvizsgálat,hogy összeszedik az útleveleket,elviszik,aztán visszahozzák.Ez eltarthat bármedddig,hangulatfüggő...A mi esetünkben a két Grandos busz egyszerre érkezett a határra,az elsőt pikk-pakk átengedték,aztán elmentek egy kicsit pihenni.....Lehet,hogy váltás volt,lehet,hogy ebédeltek,lehet,hogy egyszerűen csak szórakoztak,hiszen egyértelmű volt,hogy a két vusz együtt van.Szerintem a menetidőbe bele van kalkulálva az bösszes ilyen eset,mert ettől még pontosan tudtuk tartani a menetidőt.Kifelé a szerbek nem szórakoztak,hazafelé ők is igen nehezen engedtek ki minket.Ez volt a rosszabb,mert ott voltunk már 100 méterre a magyar határtól,mégis jó sokat kellett várnunk.De azért semmi gáz,ki lehet bírni.Üdv,Csilla