Sziasztok! Mi is előfoglaltunk aug.21.-szept.4.! Már nagyon várjuk az indulást.
Grandzsuzsi! Az Ibériában szállunk meg a 6-os szobában. Nem tudod, hogy ez a szoba miért nem annyira felkapott, a 12-essel együtt? Ennyire rossz, hogy ott hátul van? Merre felé néz az erkély? Sajna erre az időpontra már csak ez volt. De nem baj, biztos jól fogjuk magunkat érezni. A vacsora hol van? Messze a szállástól? Laganas valóban 1200 m innen? Egyenlőre ennyi jutott eszembe. Esetleg jön vki Gy-M-S megyéből?? Üdv: Klemi