(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Erika Dátum: 2010-02-13 08:26:17
Giczi Klementina írta ekkor: 2010-02-12 22:05:13
Tényleg zűrös a macedón határátlépés? Remélem csak rémhíreket hallottam.
Nem zűrös, csak lusta népség, mivel este értünk oda.
Csepregi Csilla Dátum: 2010-02-12 22:14:14
Giczi Klementina írta ekkor: 2010-02-12 22:05:13
Tényleg zűrös a macedón határátlépés? Remélem csak rémhíreket hallottam.
Hát finoman szólva is ők szórakoztak legtovább velünk!Még a szerbek is gyorsabbak voltak.De azért reménykedjetek......
Giczi Klementina Dátum: 2010-02-12 22:05:13
Tényleg zűrös a macedón határátlépés? Remélem csak rémhíreket hallottam.
Erika Dátum: 2010-02-12 20:12:43
Sziasztok! Már bepirosodtunk mi is... Jenny apartman, augusztus 21-28, Budapesti felszállással, várjuk már, de még közelebb vagyunk az elmúlt évi nyaraláshoz :-D...
Giczi Klementina Dátum: 2010-02-12 19:06:51
Sziasztok! Mi is előfoglaltunk aug.21.-szept.4.! Már nagyon várjuk az indulást. Grandzsuzsi! Az Ibériában szállunk meg a 6-os szobában. Nem tudod, hogy ez a szoba miért nem annyira felkapott, a 12-essel együtt? Ennyire rossz, hogy ott hátul van? Merre felé néz az erkély? Sajna erre az időpontra már csak ez volt. De nem baj, biztos jól fogjuk magunkat érezni. A vacsora hol van? Messze a szállástól? Laganas valóban 1200 m innen? Egyenlőre ennyi jutott eszembe. Esetleg jön vki Gy-M-S megyéből?? Üdv: Klemi