(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

szilagyi monika Dátum: 2010-02-11 09:10:57
Grand Zakynthos írta ekkor: 2010-02-10 09:12:33
Kedves Mónika! A földszinten található szobák 1-től 6-ig vannak. Ha véletlenül nem kerülnétek egymás mellé, akkor sem kell aggódni, mert a szobák között nincsen távolság. Ajánlani konkrét szobákat azért nem tudok, mert nem tudom milyen elosztásban lesztek a szobában, ugyanis a 2,3,4 –es szoba 3ágyas, az 5,6 –os szoba pedig 2ágyas. Remélem sikerült segíteni. Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok. Üdv: Zsuzsi
Kedves ZSuzsi nagyon sokat segitettel es le is foglaltuk a szobakat vegul csak 5-en megyunk es a 4-es es 5 -os szobat foglaltuk le.Nagyon szepen koszonjuk a segitseget.Udv:Monika
Keresztes László Dátum: 2010-02-10 13:12:58
Sziasztok! Idén mi is Zakynthosra terveztük a nyaralást.Az előfoglalás már meg is történt (08.28-09.04).Nagyon várjuk már a nyaralást! Érdekelne,hogy rajtunk kívül lesznek e még veszprém megyéből az adott időpontban? Üdv!
Grand Zakynthos Dátum: 2010-02-10 09:38:37
Tarczal Anikó írta ekkor: 2010-02-09 11:46:33
Kedves Idegenvezető! A Georgina apartmanhoz tatrozó étteremről szeretnék érdeklődni. 4 gyermekkel érkeznénk, különböző étkezési kedvencekkel. A gyerekek 11 és 12 évesek. Van-e lehetőség gyermek kedvezmény igánybe venni, valamint lehet-e naponta változtatni a menün. Tehát egyik nap A másik nap C menü? a 201-es szobával kapcsolatba érdeklődnék, hogy a 6 ágy milyen formában fér el a szobákban. Gondolok arra, hogy lehet-e közlekedni a szobákban a kihúzott ágyak mellett. Köszönöm Üdv Anikó
Kedves Anikó! Azt, hogy melyik menüt választjátok, nem kell érkezéskor előre 1 hétre megmondani, hanem mindig az adott napon kell kiválasztani. Természetesen lehet változtatni a menün. A 201-es szobával kapcsolatban a honlapon megtalálod a szobaleírást, és ott van az ágyak elrendezése is. Véleményem szerint kényelmesen el lehet férni, illetve, a könnyebb közlekedés érdekében az asztalt el lehet tenni középről. Üdv: Zsuzsi
Grand Zakynthos Dátum: 2010-02-10 09:12:33
szilagyi monika írta ekkor: 2010-02-07 11:17:29
Szia Zsuzsi!Mi 7 menenk zakintosra es az iberiaban szalnank meg de mar csak a foldszinten van hej augusztus 28 -tol melyik szobakat ajanlod h egymas mellett lehessen a szobank?Koszi szepen elore is.
Kedves Mónika! A földszinten található szobák 1-től 6-ig vannak. Ha véletlenül nem kerülnétek egymás mellé, akkor sem kell aggódni, mert a szobák között nincsen távolság. Ajánlani konkrét szobákat azért nem tudok, mert nem tudom milyen elosztásban lesztek a szobában, ugyanis a 2,3,4 –es szoba 3ágyas, az 5,6 –os szoba pedig 2ágyas. Remélem sikerült segíteni. Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok. Üdv: Zsuzsi
Grand Zakynthos Dátum: 2010-02-10 08:55:15
Erika írta ekkor: 2010-02-06 09:40:41
Szia Zsuzsi! A strandokon lehet bérelni napernyőt + napágyat, ha igen mennyi euró/nap? Válaszod előre is köszi szépen!
Kedves Erika! Természetesen a strandokon lehet bérelni napernyőt és napágyat. Tavaly 6€/nap volt 2 napágy + 1 napernyő. Üdv: Zsuzsi