(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Tarczal Anikó Dátum: 2010-02-09 11:46:33
Kedves Idegenvezető! A Georgina apartmanhoz tatrozó étteremről szeretnék érdeklődni. 4 gyermekkel érkeznénk, különböző étkezési kedvencekkel. A gyerekek 11 és 12 évesek. Van-e lehetőség gyermek kedvezmény igánybe venni, valamint lehet-e naponta változtatni a menün. Tehát egyik nap A másik nap C menü? a 201-es szobával kapcsolatba érdeklődnék, hogy a 6 ágy milyen formában fér el a szobákban. Gondolok arra, hogy lehet-e közlekedni a szobákban a kihúzott ágyak mellett. Köszönöm Üdv Anikó
szilagyi monika Dátum: 2010-02-07 11:17:29
Szia Zsuzsi!Mi 7 menenk zakintosra es az iberiaban szalnank meg de mar csak a foldszinten van hej augusztus 28 -tol melyik szobakat ajanlod h egymas mellett lehessen a szobank?Koszi szepen elore is.
Erika Dátum: 2010-02-06 09:40:41
Szia Zsuzsi! A strandokon lehet bérelni napernyőt + napágyat, ha igen mennyi euró/nap? Válaszod előre is köszi szépen!
Vécsei Zsanett Dátum: 2010-02-01 15:52:18
Grand Zakynthos írta ekkor: 2010-01-31 21:14:45
Kedves Zsani! A buszmenetrend fülnél megtalálod azt a települést, ahonnan indultok, és hogy mikor értek le Zakynthosra. A robogóbérlésnél számítani kell arra, hogy augusztus már főszezon a szigeten, tehát ilyenkor kicsit magasabbak az árak, mint elő- és utószezonban. Természetesen a bérlés hosszától is függ, tehát minél több napra vesztek ki egy robogót, annál kedvezőbb a napi ár. A robógó típusa is befolyásolhatja az árat, és hogy melyik kölcsönzőt választjátok. Pontos árakat akkor tudok mondani, amikor elkezdődött a szezon. Egy kisebb robogó ebben az időszakban kb.20-25€/nap. Üdv: Zsuzsi
Kedves Grandzsuzsi! köszönöm szépen a választ ! üdv ZSani
Kaló Krisztina Dátum: 2010-02-01 10:50:23
Grand Zakynthos írta ekkor: 2010-01-31 21:27:58
Kedves Kriszti! Az Ibériában is van lehetőség légkondi bérlésére, 6€/nap. A Jenny apartman legfelső szintjéről lehet látni a tengert. Üdv: Zsuzsi
Kedves Zsuzsi! Köszi, már be is foglaltuk! Aug 21-én tatlálkozunk smile Üdv Kriszti