Nektek mi a véleményetek arról, hogy a robogó nem a legbiztonságosabb megoldás a szigeten? Mert állítólag általában leharcolt robogókat lehet bérelni, és sima B-s jogsival elég kicsiket, amik nem tudnak megbirkózni az emelkedővel, és amúgy is elég keskeny az út a szerpentineken, ahhoz, hogy labilis, és nem jó állapotban lévő (pl.: a fékei...) járművel közlekedjünk ott. Ez mennyire igaz? Autót javasoltok vagy robogót?
Kedves Serendipity! Én személy szerint csak a tapasztalattal rendelkezőknek szoktam ajánlani a robogóbérlést, mert elég rossz állapotban vannak az utak és sok a szerpentin. Az utak porosak, és csúszósak. Sajnos tapasztalt motorosok is csúsztak már meg. Mindenesetre, ha mégis robogóbérlésnél maradtok, érdemes jól átnézni a bérelt járművet, mielőtt elindultok, és a kölcsönzőtől kapott telefonszámot magatokkal vinni. Üdv: Zsuzsi