(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Szűcs Gergő Dátum: 2010-01-31 00:36:39
Értelmes kérdésekre hasznos válaszok...
Kaló Krisztina Dátum: 2010-01-30 22:05:30
Szűcs Gergő írta ekkor: 2010-01-30 21:16:15
Amúgy fizetéssel, illetve egyértelmű, fényképekről megoldható kérdéseket mi a fenének tesznek fel az emberek?
Kedves Gergő! Sem olvasni sem válaszolni nem kötelező. Nekem nagyon sokat segített a tavalyi nyaralásnál is a sok kedves segítség. Remélem Te még véletlenül sem fogsz mások segítségére szorulni. Üdv
Szűcs Gergő Dátum: 2010-01-30 21:16:15
Amúgy fizetéssel, illetve egyértelmű, fényképekről megoldható kérdéseket mi a fenének tesznek fel az emberek?
Szűcs Gergő Dátum: 2010-01-30 21:14:36
4 főre lebontva kb. annyiba kerül az út, mint busszal.
Szűcs Gergő Dátum: 2010-01-30 21:13:44
A komp díja 37.5 euro + személyenként 8.20 euro. Ez egyszeri útra szól, tehát hazafelé is ugyanennyit kell fizetni. Az autópályadíjak 2010-re változhatnak, de kb 65000 ft körül várható oda-vissza (persze euroban, és ebben benne van a komp + 4 fő). Az út hossza kb 3300 km oda-vissza (Mo- Gr). A benzin ára picit olcsóbb mint itt.