(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Erdész Balázs Dátum: 2010-01-30 18:02:16
érdeklődnék ha online foglalom a szállást és utalással fizetek akkor mennyi kedvezményt kapok?És érdeklődnék hogy a komp díja mennyi mert itt a fórumon más választ kaptam mint amit a katalógusba olvastam,mert a katalógus azt írja hogy 50000 forint autópálya díjjal együtt oda-vissza viszont a fórumon azt a választ kaptam,hogy 8,20 euró/fő és 38 euró az autó csak oda.Akkor most melyik a jó ? választ előre is köszönöm üdv:Erdész Balázs
Kovács Gyöngyi Dátum: 2010-01-29 14:20:39
Kedves Serendipity! 2 éve voltunk ZAntén.Mi autót béreltünk. A sziget némely részén igen nagy emelkedők vannak, ezért nagyon fontos,hogy jól fogjon a fék. Attól függ mennyire vagytok bevállalósak de én autót javasolnék. Ja és nem árt a légkondi sem az autóban. Egyébként csodálatos hely! Üdv :Gyöngyi
Csepregi Csilla Dátum: 2010-01-29 08:59:55
Ige,az Ibéiában lehet légkondit kérni,napi talán 5-6 euró,ha jól emlékszem.Egyébként az utazás időpontjától függ,hogy érdemes-e.Mi június második felében voltunk két hetet,az első héten NAGYON meleg volt,de nem kellett a légkondi.Üdv,Csilla
Kaló Krisztina Dátum: 2010-01-28 16:11:09
Sziasztok! Tudnátok segíteni, hogy az Iberiában lehet-e légkondit bérelni ill. a Jenny apartmanjainak valamelyikéből van e rálátás a tengerre. Köszi: Kriszti
Vécsei Zsanett Dátum: 2010-01-26 12:46:57
MI 2 évvel ezelőtt voltunk kint,és akkor béreltünk robogót, mi megvoltunk elégedve vele, 2 napra béreltünk 2- 2fős és egy- egy fős robogót.Körbe mentünk az egész szigeten vele. Most is megyünk ki és szeretnénk bérelni.