(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Kis Tibor Dátum: 2010-01-26 12:42:59
Szia Grandzsuzsi,köszi a segítséget,augusztus 7-14-ig leszünk a Georgina apartmanban, ebben az idöszakban menyire szokott meleg lenni ?? viz hömérséklet ?? teknösökkel van-e esély találkozni ??
Serendipity Dátum: 2010-01-26 12:10:11
Nektek mi a véleményetek arról, hogy a robogó nem a legbiztonságosabb megoldás a szigeten? Mert állítólag általában leharcolt robogókat lehet bérelni, és sima B-s jogsival elég kicsiket, amik nem tudnak megbirkózni az emelkedővel, és amúgy is elég keskeny az út a szerpentineken, ahhoz, hogy labilis, és nem jó állapotban lévő (pl.: a fékei...) járművel közlekedjünk ott. Ez mennyire igaz? Autót javasoltok vagy robogót?
Vécsei Zsanett Dátum: 2010-01-26 11:38:57
Szia Grandzsuzsi! Mi augusztusba megyünk zakynthosra a georgina apartmanba, mennyi idő alatt érünk oda? és szeretnénk majd robogót is bérelni az körülbelül mennyibe fog kerülni ? Üdv : Zsani smile
Grand Zakynthos Dátum: 2010-01-25 21:14:23
Kis Tibor írta ekkor: 2010-01-22 16:27:14
Sziasztok,azt szeretném kérdezni,hogy a Georgina apartman konyhályában van-e fözési lehetöség ? gondolok itt villany rezsora ??
Kedves Tibor!A Georgina apartman konyhájában természetesen van főzési lehetőség. Az apartman képei között meg tudja nézni a konyhát is, és ott látható a kétlapos villanytűzhely,aminek van egy kis sütője is. Üdvözlettel: Zsuzsi
Csepregi Csilla Dátum: 2010-01-24 22:07:22
írta ekkor: 2010-01-23 21:48:11
Sziasztok! Valaki segítsen Nekem abban a kérdésben hogy az Ibéria Apartmann mennyire tiszta, és mennyire csendes éjszakánként, lehet-e nyugodtan aludni? Köszönöm: Balázs smile
Szia Balázs!Az Ibéria normális körülmények között tiszta és csendes hely!2-3 naponta van türülközőcsere és takarítás.Semmi gond nem volt vele,tényleg olyan,mint a képeken.A közelben nincs szórakozóhely,ha kulturáltak a szomszédok,akkor nem lehet baj a csenddel.Üdv,Csilla