Sziasztok!
Valaki segítsen Nekem abban a kérdésben hogy az Ibéria Apartmann mennyire tiszta, és mennyire csendes éjszakánként, lehet-e nyugodtan aludni?
Köszönöm: Balázs
Szia Balázs!Az Ibéria normális körülmények között tiszta és csendes hely!2-3 naponta van türülközőcsere és takarítás.Semmi gond nem volt vele,tényleg olyan,mint a képeken.A közelben nincs szórakozóhely,ha kulturáltak a szomszédok,akkor nem lehet baj a csenddel.Üdv,Csilla