(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Szűcs Gergő Dátum: 2010-01-23 23:21:18
Meg fogsz lepődni mennyire tiszta és szép. Mint a képeken, olyan.
Szűcs Gergő Dátum: 2010-01-23 23:20:39
írta ekkor: 2010-01-23 21:48:11
Sziasztok! Valaki segítsen Nekem abban a kérdésben hogy az Ibéria Apartmann mennyire tiszta, és mennyire csendes éjszakánként, lehet-e nyugodtan aludni? Köszönöm: Balázs smile
Hulla csend van.
Dátum: 2010-01-23 21:48:11
Sziasztok! Valaki segítsen Nekem abban a kérdésben hogy az Ibéria Apartmann mennyire tiszta, és mennyire csendes éjszakánként, lehet-e nyugodtan aludni? Köszönöm: Balázs smile
Kis Tibor Dátum: 2010-01-22 16:27:14
Sziasztok,azt szeretném kérdezni,hogy a Georgina apartman konyhályában van-e fözési lehetöség ? gondolok itt villany rezsora ??
Bodor Gabriella Dátum: 2010-01-20 08:03:23
Csepregi Csilla írta ekkor: 2010-01-19 19:16:12
Szia Gabi!tavaly voltam Zakynthoson,nagyon sokat fotóztam,ezek közül a képek közül jónéhányat megtalálsz az alábbi nyilvános galériámban: www.picasaweb.google.hu/cscs0827 Üdv,Csilla
Köszi Csilla!