(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Vizi Gyöngyi Dátum: 2010-01-04 15:35:17
én nekem sem írta ki a rendszer, nem is tudom már módosítani, épp ezért várom a levelet...remélem hamarosan megkapom! nem lehet még beállítani, sajna még ilyen a rendszer! sztem hívd fel őket! Szorítok!!!
Kata Dátum: 2010-01-04 15:19:10
:D Igen én. Ezek szerint te a 7-es. Azt én szerettem volna, de te gyorsabb voltál. És azt nem tudod, hogy lehet módosítani, mert én már csak a mail-ben láttam, hogy előfoglalási kedvezményt nem kértem. Vagy ha holnap úgyis bemegyek akkor ott módosítsák. smile
Vizi Gyöngyi Dátum: 2010-01-04 15:15:56
Szia Kata! Gondolom akkor te vagy a 8-as szoba! smile Hát én sajna nem tudok bemenni sehova...de telfonon beszéltem egy aranyos ügyintézővel, most várom a levelét, s talán már az összeget is megtudom, illetve tudom már utaláni a pénzt!!! Egész nap ezen görcsöltem! Pf....! smile
Kata Dátum: 2010-01-04 15:02:35
Szia Gyöngyi! Én már foglaltam de nekem sem hozott ki árat, semmilyet sem, még az e-mailben sem. De én holnap úgyis megyek befizetem, így remélem lefixálom teljesen. smile
Vizi Gyöngyi Dátum: 2010-01-04 14:49:54
Sziasztok! Foglalt már vki??? Mert vmi baj van a rendszerrel, nem hozza ki az előfoglalási kedvezményt sem, sem az összeget!!! Vagy csak nekem nem?! smile