Szia Csilla!
Melyik emeleti szobát ajánlod az Ibériában abból a szempontból,hogy le legyen választva a terasz(ne járjon ott senki),és a tenger is jól látható legyen?Köszi!!!
Szia Éva!
Az Ibéria MINDEN emeleti teraszáról tökéletesen lehet látni a tengert.Sokat vendégeskedtünk a hátsó épület emeleti szobájában,onnan is remek volt a kilátás.A hetes szobát,amit tengerre nézőnek jeleznek úgy kell elképzelni,hogy a terasza ugyanarra néz,mint a többi szobának(tehát oldalról a tengerre),a szoba másik abalaka és a konyhaablak néz direkt a tenger felé.Ez előtt is végighalad az emeleti "körfolyosó",ide bárki oda tud menni,ha gyönyörködni akar a kilátásban,de elvileg a hetes szobához tartozik.Hú,lehet,hogy ez így nem egyértelmű,akkor bocsi!A tenger pedig inkább 500 méterre van,mint háromszázra.Ha valami nem érthető,akkor emilben küldhetek képet részletesebb magyarázattal.Üdv,Csilla