sziasztok ! SZERETNÉM MEGTUDNI HOGY ROBOGÓT VAGY AUTÓT mennyiért lehet bérelni ? és jun 12 indulásal sokan szoktak már lenni ? jo idö van már ilyenkor? viz is fürödhetö itt?
Kata Dátum: 2009-12-30 10:06:54
Hát akkor ha minden jól megy akkor találkozunk, mivel mi is azon a héten szeretnénk mi ugyanabba az apartmanba.
Vizi Gyöngyi Dátum: 2009-12-30 09:18:18
Szia Kata! Az Ibériába szeretnénk menni! És Te vagy Ti?
Kata Dátum: 2009-12-29 21:57:58
Az király és melyik apartmanba? Ha szabad megkérdeznem.