(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-01-02 20:17:06
sziasztok ! SZERETNÉM MEGTUDNI HOGY ROBOGÓT VAGY AUTÓT mennyiért lehet bérelni ? és jun 12 indulásal sokan szoktak már lenni ? jo idö van már ilyenkor? viz is fürödhetö itt?
Kata Dátum: 2009-12-30 10:06:54
Hát akkor ha minden jól megy akkor találkozunk, mivel mi is azon a héten szeretnénk mi ugyanabba az apartmanba. smile
Vizi Gyöngyi Dátum: 2009-12-30 09:18:18
Szia Kata! Az Ibériába szeretnénk menni! És Te vagy Ti? smile
Kata Dátum: 2009-12-29 21:57:58
Az király és melyik apartmanba? Ha szabad megkérdeznem. smile
Vizi Gyöngyi Dátum: 2009-12-29 20:07:21
Ja bocsi 14-ig....! smile Már nagyon várom!!!