Ha jól láttam, akkor a 2010-es árak láthatóak a megfelelő nyaralásnál. Hát Zante-ra 2 ferőhely esetén jelentős emelés volt számomra.
Vizi Gyöngyi Dátum: 2009-12-18 17:54:46
Hát érdekes..., mert én még nem látom...! Sőt ki is írja, hogy nem lehet online foglalni még...! :S Nem értem...!
Dátum: 2009-12-17 13:05:06
már látom lehet foglalni ! az árak maradnak a régiek? az elöfoglalási kedvezményeket nem számolja a gép ! tudja valaki ilyenkor mi van?
Csepregi Csilla Dátum: 2009-12-08 09:33:06
Kata írta ekkor: 2009-12-08 08:30:24
Szia Mindenki! 2010-es katalógus mikor várható?
Január elején szokott megjelenni.A honlapra is akkor kerülnek fel az árak,bár tavaly január első heteiben még nem működött az online foglalási rendszer.Én is telefonon foglaltam.Csilla