(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Vizi Gyöngyi Dátum: 2009-12-29 20:04:51
Én fogok az tuti!!! Aug.7-től 13-ig asszem vhogy igy lesz! smile
Kata Dátum: 2009-12-29 14:25:14
Huhhúúú! Hétfőtől lehet foglalni, valaki fog és, és mikorra?? smile
Csontos János Dátum: 2009-12-27 16:29:27
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van-e a Georginában szúnyogháló, ill. szúnyogok? Tavaly Paralián kiszívták a vérünk csúnyán...
Serendipity Dátum: 2009-12-27 01:04:34
Sziasztok! Azt jól látom, hogy a Georgina-ban nem minden szobában van főzősarok?
Vizi Gyöngyi Dátum: 2009-12-20 10:49:13
Igen, az árak már fent vannak...! De még foglalni nem lehet! Legalábbis szerintem...! :P