(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Csepregi Csilla Dátum: 2009-12-07 19:26:32
Kata írta ekkor: 2009-12-07 18:58:36
Szia Csilla! Nekem is küldenél? [email protected] Köszike smile smile smile smile smile smile
Szia!Hát persze!Csak sajna a citromail nem tud egyszerre sok képet fogadni,ezért neked is több adagban küldöm!
Kata Dátum: 2009-12-07 18:58:36
Szia Csilla! Nekem is küldenél? [email protected] Köszike smile smile smile smile smile smile
Csepregi Csilla Dátum: 2009-12-07 15:20:40
írta ekkor: 2009-12-04 15:39:28
az email cimem [email protected] ha tudsz képeket küldeni a környékröl meg mindenröl szivesen megnézném!!! ti amugy mere tervezitek a nyaralást?
Szia!Ment mél sok képpel!Csilla
Dátum: 2009-12-04 15:39:28
az email cimem [email protected] ha tudsz képeket küldeni a környékröl meg mindenröl szivesen megnézném!!! ti amugy mere tervezitek a nyaralást?
Csepregi Csilla Dátum: 2009-12-03 20:27:26
Szia!Az Ibéria apartman van Laganashoz legközelebb,kb 15 perc kényelmes sétával.Ideális,mert közel van a bulizási lehetőség,de pihenni is nagyon jól lehet.Medencéje ugyan nincs,de 100 méterre van tőle a Bozikis Hotel,aminek a medencéjét fogyasztás ellenében lehet használni.Órákat el lehet pancsolni egy sör mellett,senki nem szól rád,nem ciki,ha nem hagysz ott egy vagyont.Egyébként az Ibéria apartman nagyon kulturáltan néz ki,minden szobájából látni oldalról a tengert,a hetes szoba pedig teljesen a tenger felé néz.Ha adsz egy emilcímet,tudok róla átküldeni fotókat.Laganasról éjszakai tapasztalatom nincs,mert gyerekkel voltam és már kinőttem a nagyon bulizós korból,de este 7-8-tól már szokott gyülekezni a nép a koktélbárokban,éttermekben és diszkókban.Főleg az angol tinik kedvelt szórakozóhelye,hajnalig megy a buli,a főutca kb 1,5 km hosszú lehet és végestelen végig tele van szórakozási lehetőséggel.Azt tudni kell,hogy nem szeretik,ha valaki a szállásán bulizik.Az apartman pihenésre való,Laganas meg bulizásra smile !Kérdezz nyugodtan,igaz,hogy idén máshová megyek,de azért mindig benézek erre a fórumra is!Üdv,Csilla