(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Dátum: 2009-11-05 13:05:18
Csepregi Csilla írta ekkor: 2009-10-31 21:39:32
Szia!Június elejét nem tudom,mi június 12-től voltunk idén,a víz nagyon kellemes volt még nekem is,pedig vacogós vagyok smile !
Köszi a választ Csilla! Akkor oké,bemerjük vállalni majd a június eleji indulást,úgyis 2 hétre megyünk!
Csepregi Csilla Dátum: 2009-10-31 21:39:32
írta ekkor: 2009-10-25 10:02:46
Sziasztok!Új vagyok itt...Júniusban szeretnénk utazni Zakynthosra.Június elején már kellemes a tenger,fűrdésre alkalmas?Köszi a válaszokat!
Szia!Június elejét nem tudom,mi június 12-től voltunk idén,a víz nagyon kellemes volt még nekem is,pedig vacogós vagyok smile !
Dátum: 2009-10-25 10:02:46
Sziasztok!Új vagyok itt...Júniusban szeretnénk utazni Zakynthosra.Június elején már kellemes a tenger,fűrdésre alkalmas?Köszi a válaszokat!
Csepregi Csilla Dátum: 2009-10-22 21:22:29
Serendipity írta ekkor: 2009-10-22 21:10:59
Sziasztok! Mikor kezdődik a 2010-es szezon? Mikortól lehet foglalni, és mikor jelenik meg a katalógus? Előre is köszönöm a választ.
Szia!Úgy látom mindenki be van már sózva smile ! A szezon kb május második felében kezdődik,katalógus január elején várható,ekkortól lehet foglalni is. Legalábbis tavaly így volt. Január eső felében még nem működött a netes foglalási rendszer,érdemes volt telefonon érdeklődni.Én Pestről telefonon foglaltam,csekket küldtek,minden rendben ment.
Serendipity Dátum: 2009-10-22 21:10:59
Sziasztok! Mikor kezdődik a 2010-es szezon? Mikortól lehet foglalni, és mikor jelenik meg a katalógus? Előre is köszönöm a választ.