(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Berecz Andrea Dátum: 2009-10-20 15:36:28
Szia Zsuzsi!Reméljük Zakynthoson jól érezted magad.Családi döntés alapján eldöntöttük, hogy 2010-ben Sartira vagy Tolora esett a választásunk de úgy döntöttünk hogy először Sarti ha megérjük 2011-ben Tolo.Mi a véleményed?Melyik a jobb? Üdv.Bereczék smile
Csepregi Csilla Dátum: 2009-10-20 09:14:06
Kata írta ekkor: 2009-10-19 18:56:36
Nem nekem nincs könyvem, de én nem is veszek. Egy általam összeeszkábált útravalóval szeretnék indulni. A netről le lehet szedni mindent, ami ehhez szükséges.
Bocs,hogy közbekontárkodom,de Katának sztem teljesen igaza van.Én olvastam a könyvet,semmi olyan infó nincs benne,amit a neten ne találnátok meg.Az Index fórumon és a Hellasz.hu fórumon iszonyú mennyiségű praktikus és kulturális információt találhattok,ha pedig befizettek egy vezetett szigettúrára(akár helyi,akár GT szervezésben),ott minden fontosat megmutatnak és elmondanak.Látom már nagyon lázban égtek:))) Üdv,Csilla
Kata Dátum: 2009-10-19 18:56:36
Nem nekem nincs könyvem, de én nem is veszek. Egy általam összeeszkábált útravalóval szeretnék indulni. A netről le lehet szedni mindent, ami ehhez szükséges.
Vizi Gyöngyi Dátum: 2009-10-18 10:39:47
Hát akkor tényleg nagy esemény lesz! És szerintem Görögo. tuti jó választás lesz, főlleg igy elsőre...! :) Bár Görögbe még én sem voltam, de mindenkitől azt hallottam csudaszép a tenger ott...! Most készülök venni könyvet Zaky-ról! Neked van már?
Kata Dátum: 2009-10-16 17:33:58
Mi Debrecen környékén szállnánk fel. Ha az nevezhető nagy eseménynek, hogy még sohasem láttuk a tengert, akkor ez az, legalábbis számunkra.