Nem nekem nincs könyvem, de én nem is veszek. Egy általam összeeszkábált útravalóval szeretnék indulni. A netről le lehet szedni mindent, ami ehhez szükséges.
Bocs,hogy közbekontárkodom,de Katának sztem teljesen igaza van.Én olvastam a könyvet,semmi olyan infó nincs benne,amit a neten ne találnátok meg.Az Index fórumon és a Hellasz.hu fórumon iszonyú mennyiségű praktikus és kulturális információt találhattok,ha pedig befizettek egy vezetett szigettúrára(akár helyi,akár GT szervezésben),ott minden fontosat megmutatnak és elmondanak.Látom már nagyon lázban égtek:)))
Üdv,Csilla