Hát igen, én is azt várom, bár lehet már dec.végén is lehet! Majd meglátjuk...! Ha aug.elején mennétek, akkor lehet együtt mennénk, bár nem tudom ti honnan szállnátok fel?! Mi Győrben szerintem, az van a legközelebb. Nektek vmi különleges alkalom lesz vagy csak egyszerűen nyaralni mentek? Üdv.: Gyöngyi