(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Vizi Gyöngyi Dátum: 2009-10-16 16:05:50
Hát igen, én is azt várom, bár lehet már dec.végén is lehet! Majd meglátjuk...! Ha aug.elején mennétek, akkor lehet együtt mennénk, bár nem tudom ti honnan szállnátok fel?! Mi Győrben szerintem, az van a legközelebb. Nektek vmi különleges alkalom lesz vagy csak egyszerűen nyaralni mentek? Üdv.: Gyöngyi
Kata Dátum: 2009-10-16 10:55:38
Üdv.: Kata
Kata Dátum: 2009-10-16 10:55:09
Szió! Mi is agusztust néztük ki. Első vagy második hete azt még nem tudjuk, de mi a Georginára kacsintgatunk. De jó lenne, már ha január lenne, lehet foglalni a jó helyeket. :D
Vizi Gyöngyi Dátum: 2009-10-16 06:53:02
Szia! "dfku" :) Hát én ugy néztem, hogy elvileg aug.7-től 14-ig, mert juli 31-én lesz az esküvőnk és nászútra szeretnénk Zakyba menni! Az Ibériát néztük ki. És te mikor mész és melyikbe???
Kata Dátum: 2009-10-15 11:15:30
Vizi Gyöngyi írta ekkor: 2009-10-15 06:28:23
Útlevél megvan....márcsak a foglalásra várunk!!! Jupiiiiii! De messze van még január.... :( !
Szia Gyöngyi! Ti mikorra szeretnétek foglalni és melyik apartmanban?