(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Vizi Gyöngyi Dátum: 2009-10-15 06:28:23
Útlevél megvan....márcsak a foglalásra várunk!!! Jupiiiiii! De messze van még január.... :( !
Grand Zakynthos Dátum: 2009-10-08 10:43:44
Kata írta ekkor: 2009-09-30 18:18:40
Szió mindenki! Megmondaná nekem valaki, hogy a Georginában milyen a konyhai felszereltsége, és a legfelső emeletről lehet látni a tengert?
Kedves dfku!A Georgina apartman konyhai felszereltsége: vizespohár, kávéscsésze, kiskanál, leveseskanál, kés, villa, kistányér, lapostányér, mélytányér, lábos, serpenyő, merőkanál, fakanál, vágódeszka, konzervnyitó és dugóhúzó, tésztaszűrő, kávékiöntő, egy sütő, melynek a felső része rezsóként működik. A legfelső emeletről lehet látni a tengert. Üdv: Zsuzsi
Kata Dátum: 2009-09-30 18:18:40
Szió mindenki! Megmondaná nekem valaki, hogy a Georginában milyen a konyhai felszereltsége, és a legfelső emeletről lehet látni a tengert?
Vörös Éva Dátum: 2009-09-28 22:08:09
smile Szia Zsuzsa!Üdvözletünket küldjük Budapestről smile Nagyon nagyon jól éreztük magunkat augusztusban a Georginában!pusziljuk Danielt!lmi az elérhetősége? smile A Két szőke lány: Kati Éva ui:tanuljuk a görögöt smile
Hajagos-Szabovik Adrienn Dátum: 2009-09-28 13:37:34
Sziasztok! Mi szeptember 12-én jöttünk vissza Zakynthosról, ahol remekül éreztük magunkat. Köszönhetjük ezt Zsuzsinak és a "Háziaknak" azaz Georginának és családjának meg persze Danielnek azaz Kostának :-)) Zakynthos gyönyörű rengeteg a látnivaló ha nyerek a lottón :-))) biztos veszek ott is apartmant!Ha nem nyerek akkor megint be kell fizessünk egy vagy két hetet :-))