(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Csepregi Csilla Dátum: 2009-09-22 09:55:35
Kata írta ekkor: 2009-09-22 09:09:10
Nagyon köszike! És azok az olvasgatások már megvannak. smile
Hát akkor nagyon jó készülődést,majd vágjad a centit!Ha van egyéb kérdés,csak bátran!Az úttörő ahol tud,segít smile !
Kata Dátum: 2009-09-22 09:09:10
Nagyon köszike! És azok az olvasgatások már megvannak. smile
Csepregi Csilla Dátum: 2009-09-21 21:01:22
ényelmes = kényelmes : )))))
Csepregi Csilla Dátum: 2009-09-21 21:00:01
Kata írta ekkor: 2009-09-21 19:59:12
És ami a kényelmet illeti? smile
Ebből a szempontból csak az Ibériáról tudok nyilatkozni,mert ott laktam.Az ágy szerintem nagyon ényelmes volt,a konyhában elég nagy hűtő volt mélyhűtő résszel.A fürdőszobában normálisan el lehetett férni.Mindent egybevetve görög viszonylatban az átlagosnál jóval szebb apartman.Az erkélyen asztal,szék,szóval volt minden,ami kell.Mondjuk szerintem az ágy a legfontosabb,a többi kevésbé lényeges,mert úgyis szinte csak aludni jár az ember haza.De ahogy olvastam a hozzászólásokat,a másik két apartmant is nagyon dícsérték,úgyhogy legjobb,ha visszaolvasol,összehasonlítgatsz,aztán döntesz.Hosszú téli estékre így megvan a programod smile !
Kata Dátum: 2009-09-21 19:59:12
Csepregi Csilla írta ekkor: 2009-09-21 14:14:23
Szia!A Georginában van úszómedence,széf,taverna,ott lakik a GT telepített idegenvezetője.Közel van Agios Sostis strandja,ami elég keskeny,amolyan "belelóg a lábad a vízbe"típus.Az Ibéria kisebb,nyugisabb,közelebb van a laganasi széles strandhoz.A választás igény függvénye.A Georgina kicsit nyüzsisebb,az Ibéria nyugodtabb.Ha van még kérdés,szívesen válaszolok.Üdv,Csilla
És ami a kényelmet illeti? smile