És ami a kényelmet illeti?
Ebből a szempontból csak az Ibériáról tudok nyilatkozni,mert ott laktam.Az ágy szerintem nagyon ényelmes volt,a konyhában elég nagy hűtő volt mélyhűtő résszel.A fürdőszobában normálisan el lehetett férni.Mindent egybevetve görög viszonylatban az átlagosnál jóval szebb apartman.Az erkélyen asztal,szék,szóval volt minden,ami kell.Mondjuk szerintem az ágy a legfontosabb,a többi kevésbé lényeges,mert úgyis szinte csak aludni jár az ember haza.De ahogy olvastam a hozzászólásokat,a másik két apartmant is nagyon dícsérték,úgyhogy legjobb,ha visszaolvasol,összehasonlítgatsz,aztán döntesz.Hosszú téli estékre így megvan a programod

!