(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Csepregi Csilla Dátum: 2009-09-21 14:14:23
Kata írta ekkor: 2009-09-21 11:57:48
Valaki aki már volt ezen a szigeten elmondaná nekem, hogy miért érdemes vagy a Georgina vagy az Ibéria apartmant választani. Szóval érveket szeretnék egyik és másik iránt. Köszike. Üdv Kata
Szia!A Georginában van úszómedence,széf,taverna,ott lakik a GT telepített idegenvezetője.Közel van Agios Sostis strandja,ami elég keskeny,amolyan "belelóg a lábad a vízbe"típus.Az Ibéria kisebb,nyugisabb,közelebb van a laganasi széles strandhoz.A választás igény függvénye.A Georgina kicsit nyüzsisebb,az Ibéria nyugodtabb.Ha van még kérdés,szívesen válaszolok.Üdv,Csilla
Kata Dátum: 2009-09-21 11:57:48
Valaki aki már volt ezen a szigeten elmondaná nekem, hogy miért érdemes vagy a Georgina vagy az Ibéria apartmant választani. Szóval érveket szeretnék egyik és másik iránt. Köszike. Üdv Kata
Csepregi Csilla Dátum: 2009-09-21 09:15:52
Kata írta ekkor: 2009-09-20 08:35:15
Jaj soká lesz még augusztus!!!??? smile Akkor szeretnénk menni Zaky-ra. Már visszafelé számolok. Pedig még nagyon sok van hátra. smile
Az már kevesebb,mint egy év smile !Tavaly én is így jártam,már január első hetében befizettem az utat,de előtte fél évvel tudtam,hogy ide szeretnék utazni!Addig is böngészd a fórumokat,sok hasznos infót fogsz találni!Már maga a készülődés is élmény volt,hát még az utazás maga smile !
Kata Dátum: 2009-09-20 08:35:15
Jaj soká lesz még augusztus!!!??? smile Akkor szeretnénk menni Zaky-ra. Már visszafelé számolok. Pedig még nagyon sok van hátra. smile
Grand Zakynthos Dátum: 2009-09-17 11:41:11
Grimplini Ferenc írta ekkor: 2009-09-15 21:55:42
Sziasztok! 13-án érkeztünk haza Zakynthosról, sajna letelt a 2 hét a szigeten! Nagyon jól éreztük magunkat, bejártuk az egész szigetet! Zsuzsiról, Georgináékról csak csupa jót tudunk írni! Szuperek voltak! Kislányunk Vivike(2 éves) még most is emlegeti őket, és küldi a pacsit meg a puszit Danielnek, mert nem tudtak elköszönni! Szóval Zsuzsi üdvözlet nektek! smile
Sziasztok! Köszönjük a kedves szavakat, örülünk, hogy jól éreztétek magatokat. Remélem még találkozunk! Zsuzsi