Valaki aki már volt ezen a szigeten elmondaná nekem, hogy miért érdemes vagy a Georgina vagy az Ibéria apartmant választani. Szóval érveket szeretnék egyik és másik iránt. Köszike. Üdv Kata
Szia!A Georginában van úszómedence,széf,taverna,ott lakik a GT telepített idegenvezetője.Közel van Agios Sostis strandja,ami elég keskeny,amolyan "belelóg a lábad a vízbe"típus.Az Ibéria kisebb,nyugisabb,közelebb van a laganasi széles strandhoz.A választás igény függvénye.A Georgina kicsit nyüzsisebb,az Ibéria nyugodtabb.Ha van még kérdés,szívesen válaszolok.Üdv,Csilla