Heló mindenki és szia Zsuzsi!Mi 18-án utazunk zakynthosra,és szeretném megkérdezni,mert úgy hallottam,hogy a Jenny apartmanban ingyenes a wifi használat,hogy ez tényleg így van-e?És még azt szeretném megtudni,hogy így szeptember végén még azért jó-e az idő?Elöre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!Üdv:Misi
Szia Misi! A Jenny apartmanban ingyenes a wifi használat, de a szobákban nem jó a jel, ezért a recepciónál tudtok majd internetezni. Az időjárás szeptember végén elég szeszélyes. Ez jellemző már erre a hétre is. Többször volt kisebb eső, de egy pillanat alatt kisüt a nap és felmelegszik az idő. A következő oldalon tudod megnézni az előrejelzést, bár óránként változik a helyzet: http://www.wunderground.com/global/stations/16719.html Jó készülődést! Üdv: Zsuzsi