Szija Zsuzsi! Mult héten voltunk zakynthoson a párommal, és nagyon jól éreztük magunkat, minden szupi volt, köszönjük! De egy dolog azóta is foglalkoztat, mégpedig az a sütemény, amit a fővárosban ettünk a tüzijáték napján:D Már mindenhol kerestem, de nem találom a nevét, tejbegríz-szerűség volt, megsütve, cukrozva és fahéjazva. Remélem Zsuzsi te tudsz nekem segíteni, hogy mi lehet a neve!:) Válaszodat előre is köszönöm:)
Szia Brigitta! Az édesség neve fitoura. Üdv: Zsuzsi