Kedves Grandzsuzsi! Jövőre Zakynthosra tervezzük nyaralásunkat, és már most gyűjtöm az infókat :) Szeretném megkérdezni, hogy a Csempész-öbölbeli hajókiránduláskor meddig visz ki a partig a hajó? Ugyanis más fórumokon olvastam, hogy ott, ahol a hajó kiköt, még ellep a víz (én pedig nem tudok úszni. Tudom, furcsán hangzik, pedig imádok a tengerben lubickolni-sekély vízben.) Lehet, hogy buta a kérdés, de nekem fontos! Előre is köszönöm! Karola
Kedves Karola! A hajókiránduláson a hajó egészen közel visz a partig, maximum térdig érő vízben kell kiszállni. A Kék- Barlangoknál pedig nem csak elhalad a hajó, hanem amennyire egy kétszintes hajó be tud menni, be is megy. Üdv: Zsuzsi