(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Grand Zakynthos Dátum: 2009-08-31 11:33:16
Orosz Roland írta ekkor: 2009-08-14 22:20:12
Szia Zsuzsi! Én és a párom tavaly ez időtájt voltunk Zantén az Ibériában az emleten 11 es ben talán, mi ismerünk de lehet te már nem :) most is megyünk csak sajnos szpt. közepén "remélem jó idő lesz akor is :( " A georgina apartmanba lesz szálásunk mert csak ott van hely és abban érdeklődnék hogy az emeleten 409 - 401 es szobák közül melyik néz legközelebb a tengerhez, (ha részben az is jó lenne, ha olyan mint a Ibériában a 11 es szoba ) ? Melyik szoba van a pub felett az emeleten? Előre is köszönöm Roli
Szia Roland! A Georgina apartmanban a felső szinten minden szobából lehet látni a tengert. Az étterem fölött a 408, 409-es szobák vannak. Ha esetleg amiatt kérdezed, mert attól félsz, hogy hangos lenne, megnyugtatlak, hogy ott nem lehet semmit sem hallani. Az én szobám közvetlenül az étterem felett van a 206-os szoba és én sem érzékelek ebből semmit. Remélem sikerült segíteni. Jó készülődést! Ja és emlékszem Rátok! Üdv: Zsuzsi
Kata Dátum: 2009-08-31 09:43:23
Ja és Zantén lehet bérelni quadot is, vagy csak robogót és autót.
Kata Dátum: 2009-08-31 09:42:47
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy mikor fog megjelenni a 2010-es katalógus? Ja és kizárólag Zakynthosról szóló utikönyvet lehet kapni kereskedelmi forgalomban?
Budai Edina Dátum: 2009-08-24 18:35:22
Sziasztok!!! Tegnap érkeztünk haza Zakynthosról és istenien éreztük magunkat!!! A sziget gyönyörű, talán szebb mint a képeken és a Jenny apartman is szuper volt. Persze a felejthetetlen nyaralásunkhoz hozzájárult Zsuzsi is a kedvességével, önzetlen segítőkézségével. Zsuzsi!!!!!! Köszönünk mindent!!!! Jelentem hazaérkeztünk, bár hazafelé "érdekes" sofőröket kaptunk!!! Gyógyulást a lábadnak, sok türelmet az utasokhoz, illetve kellemes nyarat kívánunk Neked!!!! Valamint üdvözöljük Danielt, Georginat és férjét!!!! Edina&Marci
Péter Henriett Dátum: 2009-08-22 10:05:57
Szia Grandzsuzsi!Csak egy olyat szeretnék kérdezni, hogy a párom szülei mondták hogy megígérték neked, hogy mi majd viszünk túrórudit neked smile .Ezt ha megkérjük a busz sofőröket be lehet tenni a hűtőjükbe?Ugye még Te leszel szeptemberben kint?Az Ibéria 9-es szobájáról tudsz vmit mondani?pl. a tenger felé néz-e, zajos-e.A párom szülei vmi törököket említettek, hogy azok vannak vele szemben..... Már nagyon várjuk az utat :D Heni