(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Péter Henriett Dátum: 2009-08-21 09:55:35
Csepregi Csilla írta ekkor: 2009-08-21 09:45:44
Szia Henriett!Az Ibéria apartman Agios Sostisban van,de a három GT-s apartman közül ez fekszik legközelebb Laganashoz.Jó készülődést,üdv,Csilla
köszi Csilla a gyors választ smile
Csepregi Csilla Dátum: 2009-08-21 09:45:44
Péter Henriett írta ekkor: 2009-08-21 09:08:50
Sziasztok!Lehet, hogy amit most kérdezek az hülyeségek hangzik.De az Ibéria apartman melyik városban van? smile Most kint jó idő van?Már csak két hét és indulunk smile JUPIIII
Szia Henriett!Az Ibéria apartman Agios Sostisban van,de a három GT-s apartman közül ez fekszik legközelebb Laganashoz.Jó készülődést,üdv,Csilla
Péter Henriett Dátum: 2009-08-21 09:08:50
Sziasztok!Lehet, hogy amit most kérdezek az hülyeségek hangzik.De az Ibéria apartman melyik városban van? smile Most kint jó idő van?Már csak két hét és indulunk smile JUPIIII
Bíró-Szabó Karolina Dátum: 2009-08-19 17:33:55
Csepregi Csilla írta ekkor: 2009-08-18 12:42:52
Kedves Karola!Biztosan remekül fog sikerülni a kirándulás!Még egy jótanács!Ha nagy hajóval mentek és esetleg a vízbe kell kiszállni,legyen nálatok valami vízhatlan zacsi a fényképezőgépnek,nehogy elázzon,mert az nagyon bosszantó,ha emiatt nem fogjátok tudni megörökíteni az öblöt na és persze az egész nyaralást!Jó tervezgetést!Üdv,Csilla
Kedves Csilla, hát reméljük, hogy jól sikerül! Bár még a jövő nyár kicsit messze van! (Remélem kibírom addig!) Zacsit pedig mindenképpen viszünk, ez eszembe se jutott volna! Köszi!
Csepregi Csilla Dátum: 2009-08-18 12:42:52
Bíró-Szabó Karolina írta ekkor: 2009-08-18 10:20:43
Kedves Csilla , köszönöm a gyors választ, megnyugtattál! smile Azt hiszem, ha elmegy az ember Zantéra, egyik kihagyhatatlan kirándulás a Navaggio hajóval, csak ezért aggódtam egy kicsit (mármint, hogy ellep a víz, a derékig érő nem gáz)!
Kedves Karola!Biztosan remekül fog sikerülni a kirándulás!Még egy jótanács!Ha nagy hajóval mentek és esetleg a vízbe kell kiszállni,legyen nálatok valami vízhatlan zacsi a fényképezőgépnek,nehogy elázzon,mert az nagyon bosszantó,ha emiatt nem fogjátok tudni megörökíteni az öblöt na és persze az egész nyaralást!Jó tervezgetést!Üdv,Csilla