Kedves Karola!Biztosan remekül fog sikerülni a kirándulás!Még egy jótanács!Ha nagy hajóval mentek és esetleg a vízbe kell kiszállni,legyen nálatok valami vízhatlan zacsi a fényképezőgépnek,nehogy elázzon,mert az nagyon bosszantó,ha emiatt nem fogjátok tudni megörökíteni az öblöt na és persze az egész nyaralást!Jó tervezgetést!Üdv,Csilla
Kedves Csilla, hát reméljük, hogy jól sikerül! Bár még a jövő nyár kicsit messze van! (Remélem kibírom addig!) Zacsit pedig mindenképpen viszünk, ez eszembe se jutott volna! Köszi!