Szia Anita! Örülök hogy szerencsésen megérkeztetek. Nektek is további szép nyarat! Üdv: Zsuzsi
Kedves Zsuzsi!
Mi júniusban voltunk a Jennyben! Akkoriban még nem Te, hanem egy Edina nevű idegenvetető volt ott. A férje Sándor a Georginában dolgozott az étteremben. Nagy terveik voltak ott Zakynthoson. Ha publikus, légy szíves megírni, mi történt velük? Fontos lenne beszélnem velük. Vagy, ha inkább úgy jobb, email címem: jomaszava@ chello.hu Előre is köszönöm a segítséget. Rólad nagyon sok jót olvastam a "Hellas" oldalain. Nagyon sok sikert kívánok tisztelettel: Szalai József