(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Dézsiné Kiss Anita Dátum: 2009-08-09 16:12:31
Szia Zsuzsi!!! Szerencsésen megérkeztünk , csodálatos 2 hetet töltöttünk a szigeten mindent köszönünk!! További szép nyarat neked!! Üdv Anita
Csepregi Csilla Dátum: 2009-08-07 14:52:31
Grimplini Ferenc írta ekkor: 2009-08-06 15:49:07
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy az Ibériában a 3 férőhelyes szobákban a szimpla ágy kb. mekkora? Mert képeken inkább egy kanapé jellegű heverőt látok! Köszönöm a választ!
Kedves Ferenc!Én ugyan 2 ágyasban laktam,de jártam 3 ágyasban is.Teljesen normális méretű a harmadik ágy is!Üdv,Csilla
Grimplini Ferenc Dátum: 2009-08-06 15:49:07
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy az Ibériában a 3 férőhelyes szobákban a szimpla ágy kb. mekkora? Mert képeken inkább egy kanapé jellegű heverőt látok! Köszönöm a választ!
Csepregi Csilla Dátum: 2009-08-05 19:06:01
Laki Gergely írta ekkor: 2009-08-05 18:37:37
Sziasztok! Mi 22-én érkezünk meg a Georgina apartmanba és azt szeretném megkérdezni, hogy el lehet-e jutni valamilyen fakultatív program keretében Athénba és mennyibe kerülne ez a kis kiruccanás? köszi Gergő
Szia Gergő!Igen,el lehet jutni.Mi is elmentünk egy ilyen kiruccanásra,2 nap,fejenként kb 90 euró,helyi utazási irodánál tudod befizetni Laganasban.Ha érdekelnek a részletek,írd meg emilben,szívesen küldök képeket is. cscs0827 kukac gmail pont com. Üdv,Csilla
Laki Gergely Dátum: 2009-08-05 18:37:37
Sziasztok! Mi 22-én érkezünk meg a Georgina apartmanba és azt szeretném megkérdezni, hogy el lehet-e jutni valamilyen fakultatív program keretében Athénba és mennyibe kerülne ez a kis kiruccanás? köszi Gergő