(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Papp Attila Dátum: 2009-08-11 13:22:27
Szia Julianna! Mi is az Ibériában leszünk a párommal, de mi már most pénteken indulunk, de ott leszünk 29-ig. Hanyas szobában lesztek?
Csepregi Csilla Dátum: 2009-08-11 12:47:20
Grimplini Ferenc írta ekkor: 2009-08-11 10:42:16
Kedves Csilla! Köszönöm szépen a válaszod! Akkor most már türelmessen várjuk a családdal az indulás napját! smile
Jó utat,szép élményeket!Biztos vagyok benne,hogy csodásan fogjátok érezni magatokat! smile Üdv,Csillsa
Grimplini Ferenc Dátum: 2009-08-11 10:42:16
Kedves Csilla! Köszönöm szépen a válaszod! Akkor most már türelmessen várjuk a családdal az indulás napját! smile
Balogh Julianna Dátum: 2009-08-10 15:12:59
Sziasztok! Mi 13 éves lányunkkal augusztus 21-én indulunk Zakinthos-ra. Nagyon várjuk! Ha van valaki aki ebben az időpontban jön, szívesen kapcsolatban lépnék vele. Mi az Ibériában fogunk lakni. Mindenkinek jó utat! [email protected]
Grand Zakynthos Dátum: 2009-08-10 11:29:51
Dézsiné Kiss Anita írta ekkor: 2009-08-09 16:12:31
Szia Zsuzsi!!! Szerencsésen megérkeztünk , csodálatos 2 hetet töltöttünk a szigeten mindent köszönünk!! További szép nyarat neked!! Üdv Anita
Szia Anita! Örülök hogy szerencsésen megérkeztetek. Nektek is további szép nyarat! Üdv: Zsuzsi