Sziasztok!
Én még soha nem voltam külföldön, de most elhatároztuk a párommal, hogy jövő nyáron szeretnénk elutazni, és úgy néz ki, hogy Zakynthos lesz az úticél.
Lehet, hogy butaságot fogok kérdezni, de mindennel együtt szállással busszal és a kint léttel együtt mennyit kellene összespórolnunk, mivel mi egyetemisták vagyunk, így egy kicsit húzós a spórolás.
A választ előre is köszönöm.
Üdv: Kata
Kedves Kata! Az hogy pontosan mennyit kell összespórolnotok, sok mindentől függ. Ha sikerült eldöntenetek, hogy körülbelül mikor szeretnétek jönni, vedd fel a kapcsolatot az irodával, és kérj árajánlatot. Üdv: Zsuzsi