(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Grand Zakynthos Dátum: 2009-07-30 12:52:17
Kiss Judit írta ekkor: 2009-07-24 19:15:19
Szia Csilla! Augusztus 1-jén fogunk érkezni Zakynthosra és arról érdeklődnék,hogy kell e félni a H1N1 vírustól,mert itt Magyarországon a TV állandóan ezt a hírt fújja,hogy ott sokkal könnyebben el lehet kapni.Hallottál-e róla,hogy ott mennyire elterjedt ? És ha igen akkor mivel érdemes védekezni előtte és ott Zakynthoson?Nagyon fontos lenne!! Előre is KÖSZÖNÖM:Jutka
Kedves Jutka! Nem kell félnetek jobban a szigeten a H1N1 vírustól, mint Magyarországon. Sajnos a TV mindig eltúlozza a dolgokat. Beszéltem orvosokkal, akik megnyugtattak. Védekezni úgy lehet, hogy folyamatosan mossa az ember a kezét, sok folyadékot iszik és rengeteg gyümölcsöt. Szóval nincs mitől tartanotok. Várlak Titeket, jó készülődést! Üdv: Zsuzsi
Grand Zakynthos Dátum: 2009-07-30 12:46:30
Kata írta ekkor: 2009-07-24 11:31:28
Sziasztok! Én még soha nem voltam külföldön, de most elhatároztuk a párommal, hogy jövő nyáron szeretnénk elutazni, és úgy néz ki, hogy Zakynthos lesz az úticél. Lehet, hogy butaságot fogok kérdezni, de mindennel együtt szállással busszal és a kint léttel együtt mennyit kellene összespórolnunk, mivel mi egyetemisták vagyunk, így egy kicsit húzós a spórolás. A választ előre is köszönöm. Üdv: Kata
Kedves Kata! Az hogy pontosan mennyit kell összespórolnotok, sok mindentől függ. Ha sikerült eldöntenetek, hogy körülbelül mikor szeretnétek jönni, vedd fel a kapcsolatot az irodával, és kérj árajánlatot. Üdv: Zsuzsi
Grand Zakynthos Dátum: 2009-07-30 12:41:49
Budai Edina írta ekkor: 2009-07-23 11:49:24
Sziasztok! Végre sikerült szállást foglalni viszont sajnos nem a Georginába, hanem a Jenny-be. Akinek valami tapasztalata van erről az apartmanról kérem ossza meg velünk?!!! Illetve az lenne a kérdésem, hogy mennyire van távol egymástól a Jenny és a Georgina? A párom és én aug.15.-től megyünk busszal, jön esetleg akkor még valaki? Előre is köszönöm!
Kedves Edina! A Jenny apartman a Georginától kb. 2 percre található. Üdv: Zsuzsi
Grand Zakynthos Dátum: 2009-07-30 12:38:39
Tóth László írta ekkor: 2009-07-22 19:33:26
Kedves Zsuzsi! Köszönöm szépen a tájékoztatást. Mennyire jellemző, hogy elmaradnak a fakultatív programok, mert mi szeretnénk igénybe venni ezeknek nagy részét. Tavaly Tolón nyaraltunk, és az érdeklődés hiánya miatt sajnos nem jutottunk el mindenhova, ahova szerettünk volna. Egyik nagyon várt fakultatív programunk Olimpia, van-e rá esély hogy elmarad? Válaszodat előre is köszönöm!
Kedves László! A fakultatív programok itt is létszám függőek. Szerencsére idén még nem sok program maradt el, de ez az adott csoporttól is függ. Az Olimpia programot csak angolul tudjuk megszervezni, ez pénteki napon van. Sajnos a szigeten senki nem indít magyar nyelvű idegenvezetéssel, mert nagyon kevés az érdeklődő erre a programra. Üdv: Zsuzsi
Grand Zakynthos Dátum: 2009-07-30 12:33:18
Vizi Gyöngyi írta ekkor: 2009-07-22 16:51:00
Kedves GrandZsuszi! Jövőre szeretnénk menni a párommal NÁSZÚTRA Zakynthos-ba az Ibéria ap.ba, s arról szeretnék érdeklődni, hogy a 10%-os előfoglalási kedvezmény (jan31-ig) hogy kerül levonásra. On-line foglaláskor már kapásból le is lesz vonva? Lenne még kérdésem: Mikortól látjuk majd kb. a jövő évi kínálatokat, árakat, ill.mikortól lehet foglalni, mert kinéztünk már egy szobát,s félő,hogy lekésünk róla! NEM SZERETNÉNK! VÁLASZOD ELŐRE IS KÖSZI!JA ÉS JÓ AZ OLDAL NAGYON!!!
Kedves Gyöngyi! A jövő évi kínálatokról, árakról, és kedvezményekről kérlek, az irodában érdeklődj. Üdv: Zsuzsi