Szia Grand Bori!!!Mi július elején megyünk 1 hétre....,amit már nagyon várunk!!! :) A kérdésem az lenne,hogy elég ha csak eurót viszünk és,hogy ott van-e lehetőség átváltani kunára(mennyiért váltsák át),vagy vigyünk itthonról is kunát???Válaszodat előre is köszönöm....Üdv:Szilvi.....:)
Kedves Szilvi!
A Lanternán van lehetőség átváltani az eurót kunára, de ha van egy biztos összeg, amit elköltötök (fagyi, stb.), azt már érdemes eleve kunában vinni, hiszen aott az a hivatalos fizető eszköz. Üdv. Bori