(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Porecsen
Fórum bejegyzései

Bernadett Dátum: 2013-02-21 19:41:09
Grand Bori írta ekkor: 2013-02-20 15:36:51
Kedves Betti! Ha a gyermek nem tölti be a kinti tartózkodás alatt a 2 évet, akkor elég 2 ágyas apartmant foglalni. Ha betölti, akkor 3 ágyas apartmant kell fizetni. A horvát autópályadíjak a következők: 1. szakasz: kb. 36 Kuna, 2. szakasz: kb. 60 Kuna, Ucka alagút: kb. 28 Kuna irányonként. Üdv. Bori
Kedves Bori! Köszönöm a gyors választ ! Nem igazán értem miért kell egy kisgyermek után is annyit fizetni mint egy felnőtért amikor sem buszon nem foglal helyet mivel az utazás egyénileg történik, ágyat sem foglal mivel velünk egy helységben az álltalunk vitt utazókiságyban alszik. Nem kötekedni szertnék csak nem érzem jogosnak. Javaslom az irodának, hogy legyen gyermek kedvezmény mert ez nem igazságos! Üdv. Betti
Grand Bori Dátum: 2013-02-20 15:36:51
Bernadett írta ekkor: 2013-02-12 15:01:16
Kedves Grand Ákos! Érdeklődni szeretnék, hogy 2 felnőtt és egy 1 éves kisgyermeknek 3 fős apartmant kell-e foglanom vagy lehet 2 főst is? Egyénileg szeretnénk utazni miskolcról aútóval kb. a benzin és az aútópálya díjak menyibe kerülnek oda vissza? Válaszát előrre is köszönöm, üdv Betti.
Kedves Betti! Ha a gyermek nem tölti be a kinti tartózkodás alatt a 2 évet, akkor elég 2 ágyas apartmant foglalni. Ha betölti, akkor 3 ágyas apartmant kell fizetni. A horvát autópályadíjak a következők: 1. szakasz: kb. 36 Kuna, 2. szakasz: kb. 60 Kuna, Ucka alagút: kb. 28 Kuna irányonként. Üdv. Bori
Grand Bori Dátum: 2013-02-20 15:26:06
ANNA írta ekkor: 2013-02-05 14:30:27
Jah elfelejtettem még a félpanziót megkérdezni :) Ami nagyon fontos lenne hogy reggelinél a svédasztalnál sok a választék? nem mindig ugyan az van? És vacsorára nem csak hal van? mert mi a halat nem szeretjük :( Előre is köszönöm :)
Kedves Anna! A Lanterna apartmantelep 13 km-re van Porectől. Bicikli bérlésére van lehetőség a ott, de nem ajánljuk azzal bejutni Porecre a távolság és az emelkedő út miatt. A Lanternán 2 étterem van, az egyik az apartmanjaink mögött található Marina, ahol félpanziós/vacsorás utasaink étkeznek. Néhány árus található a recepció, bárok mögötti részen. A városba be lehet busszal jutni, a buszjegy ára tavaly 25 kuna volt irányonként per fő. A reggeli és a vacsora nagyon bőséges, változatos, vacsoránál nem csak halétel van, ettől nem kell tartani. Üdv. Bori
Grand Bori Dátum: 2013-02-20 15:03:00
Sugár Szilvia írta ekkor: 2013-01-31 08:46:20
Szia Grand Bori!!!Mi július elején megyünk 1 hétre....,amit már nagyon várunk!!! :) A kérdésem az lenne,hogy elég ha csak eurót viszünk és,hogy ott van-e lehetőség átváltani kunára(mennyiért váltsák át),vagy vigyünk itthonról is kunát???Válaszodat előre is köszönöm....Üdv:Szilvi.....:)
Kedves Szilvi! A Lanternán van lehetőség átváltani az eurót kunára, de ha van egy biztos összeg, amit elköltötök (fagyi, stb.), azt már érdemes eleve kunában vinni, hiszen aott az a hivatalos fizető eszköz. Üdv. Bori
Bernadett Dátum: 2013-02-12 15:01:16
Kedves Grand Ákos! Érdeklődni szeretnék, hogy 2 felnőtt és egy 1 éves kisgyermeknek 3 fős apartmant kell-e foglanom vagy lehet 2 főst is? Egyénileg szeretnénk utazni miskolcról aútóval kb. a benzin és az aútópálya díjak menyibe kerülnek oda vissza? Válaszát előrre is köszönöm, üdv Betti.